25 мaя 2018 - пятница

Акцент

Лисаковское телевидение

Телепрограмма

Понедельник 21 мая

07.00 «Разбудильник»
09.00 Алматинские истории
09.30 ТОП жарған
10.00 Інжу-маржан
10.30 Жастар қаласы
11.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Близнецы» Телесериал
14.00 «ПроАгро каз
14.30 «7 ПЕРЕДАЧА»
15.00 Мультфильм
15.15 Обо всем без купюр
16.00 «Бәсеке 2» Телехикая
16.30 Сәуле ғұмыр
17.30 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» Телехикаясы
19.00 «Ресми хабар»
19.15 «Тіл және уақыт»
19.30 Инновация игілігі
20.00 «Официальная хроника»
20.15 «Астана – великая эпоха»
20.30 О важном по душам
21.00 «Близнецы» Телесериал
22.00 «РТН»
22.30 Асық пайық
23.00 «Официальная хроника»
23.15 «Ресми хабар»
23.30 «Жаналыктар»

 

Вторник 22 мая

07.00 «Разбудильник»
09.00 «Официальная хроника»
09.15 «Астана – великая эпоха»
09.30 Асық пайық
10.00 «Ресми хабар»
10.15 «Тіл және уақыт»
10.30 Ризамын
11.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Близнецы» Телесериал
14.00 «Дело №»
14.10 «В ладу с природой»
14.30 Городские прогулки +
15.00 Союзмультфильм
15.30 «Новости регионов»
16.00 «Бәсеке 2» Телехикая
16.30 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.30 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» Телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 Інжу-маржан
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 Мультфильм
20.30 Алматинские истории
21.00 «Близнецы» Телесериал
22.00 «РТН»
22.30 Ризамын
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 «Жаналыктар»

 

Среда 23 мая

07.00 «Разбудильник»
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 Мультфильм
09.30 Ризамын
10.00 «КУН»
10.20 Інжу-маржан
11.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Близнецы» Телесериал
14.00 «КРАСОТА – Light»
14.30 О важном по душам
15.00 Союзмультфильм
15.30 «Новости регионов»
16.00 «Бәсеке 2» Телехикая
16.30 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.30 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» Телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 «Тіл және уақыт»
19.30 СПОРТТРЕК каз
19.40 ТОП жарған
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 «От первого лица»
20.30 Инновации в жизнь
21.00 «Близнецы» Телесериал
22.00 «РТН»
22.30 «Қылмыстық іс №»
22.40 Астана – Қазақстанның Ұлы дәүірі
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 «Жаналыктар»

 

Четверг 24 мая

07.00 «Разбудильник»
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 «От первого лица»
09.30 ТОП жарған
10.00 «КУН»
10.20 «Тіл және уақыт»
10.30 СПОРТТРЕК каз
10.40 Ризамын
11.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Близнецы» Телесериал
14.00 «7 ПЕРЕДАЧА»
14.30 «Baby ГИД». Программа для детей и их родителей
15.00 Союзмультфильм
15.30 «Новости регионов»
16.00 «Бәсеке 2» Телехикая
16.30 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.30 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» Телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 «Күн тақырыбы»
19.30 «Өңірдің абыройлы тұлғалары»
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 Мультфильм
20.30 Инновации в жизнь
21.00 «Близнецы» Телесериал
22.00 «РТН»
22.30 «ПроАгро» каз
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 «Жаналыктар»

 

Пятница 25 мая

07.00 «Разбудильник»
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 Мультфильм
09.30 «ПроАгро» каз
10.00 «КУН»
10.20 «Күн тақырыбы»
10.30 «Өңірдің абыройлы тұлғалары»
11.00 «Өмір ағымы»
13.00 «Близнецы» Телесериал
14.00 «В ладу с природой»
14.20 «Торговый дом»
14.40 «Астана – великая эпоха»
15.00 Мультфильм
15.30 «Новости регионов»
16.00 «Бәсеке 2» Телехикая
16.30 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.30 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан»Телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 «Құқық аймағы»
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 СПОРТТРЕК
20.30 «7 ПЕРЕДАЧА»
21.00 «Близнецы» Телесериал
22.00 «РТН»
22.30 Асық пайық
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 «Жаналыктар»

 

Суббота 26 мая

07.00 Әзіл студио
07.30 «Өгей жүрек». Телехикая
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 СПОРТТРЕК
09.30 Асық пайық
10.00 «КУН»
10.20 «Құқық аймағы»
10.40 Союзмультфильм
11.30 «7 ПЕРЕДАЧА»
12.00 Өнер қырандары
15.00 «Весенний романс». Концерт Айгуль Бабаевой
17.00 Мультфильм
17.15 Обо всем без купюр
18.00 Інжу-маржан
18.30 Ризамын
19.30 Мастерская уюта
20.00 «РТН Подробности»
20.50 «КРАСОТА – Light»
21.20 Городские прогулки +
21.50 Мегаполис молодых
22.20 Шаншар

 

Воскресенье 27 мая

07.00 Музыка арнасы
07.30 Ризамын
08.00 «Өгей жүрек». Телехикая
09.30 «Baby ГИД». Программа для детей и их родителей.
10.00 «В ладу с природой»
10.30 Мастерская уюта
11.00 Городские прогулки +
11.30 Союзмультфильм
12.00 К/ф «Біржанұя»
14.30 Әзіл студио
15.00 Х/ф «Аутсайдеры»
17.30 Мегаполис молодых
18.00 Сәуле ғұмыр
19.00 Асық пайық
19.30 ТОП жарған
20.00 «Переводчик» мини-сериал
22.00 Алматинские истории
23.30 Әзіл студио
23.00 Жастар қаласы
23.30 Ризамын