22 февраля 2019 - пятница

Акцент

Лисаковское телевидение

Телепрограмма

Понедельник 18 февраля

07.00 «Разбудильник»
09.00 Алматинские истории
09.30 Әзіл студио
10.00 Ғалам ғажайыптары
10.30 «Ауылдастар 2» телехикаясы
11.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
12.00 «Ғажайыпстанға саяхат» мультфильмдер
12.15 Танымдық бағдарлама «Жүзден жүйрік …»
13.00 «Глухарь» телесериал
14.00 Союзмультфильм
14.30 Әзіл студио
15.00 «Репортер» телесериал
15.30 Вернись к началу
16.00 «Асыл арман» телехикая
17.00 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.45 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
19.00 «Ресми хабар»
19.15 «Тіл және уақыт»
19.30 Жұмбақ тағдыр
20.00 «Официальная хроника»
20.15 «Вне зоны»
20.40 Новости регионов
21.00 «Глухарь» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 «Ауылдастар 2» телехикаясы
23.00 «Официальная хроника»
23.15 «Ресми хабар»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Вторник 19 февраля

07.00 «Разбудильник»
09.00 «Официальная хроника»
09.15 «Вне зоны»
09.30 «Ерлер ел ішінде»
10.00 «Ресми хабар»
10.15 «Тіл және уақыт»
10.30 «Ауылдастар 2» телехикая
11.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
12.00 «Ғажайыпстанға саяхат» мультфильмдер
12.15 Танымдық бағдарлама «Жүзден жүйрік …»
13.00 «Глухарь» телесериал
14.00 Мастерская уюта
14.30 «Вне зоны»
15.00 Союзмультфильм
15.10 «Репортер» телесериал
15.40 Новости регионов
16.00 «Асыл арман» телехикая
17.00 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.40 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 ТОП жарған
19.45 Мультфильмдер
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 «Зона права»
20.40 Новости регионов
21.00 «Глухарь» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 «Ауылдастар 2» телехикаясы
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Среда 20 февраля

07.00 «Разбудильник»
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 Мультфильм «Спортания»
09.30 ТОП жарған
10.00 «КУН»
10.20 Мультфильмдер
10.30 «Ауылдастар 2» телехикаясы
11.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
12.00 «Ғажайыпстанға саяхат» мультфильмдер
12.15 Танымдық бағдарлама «Жүзден жүйрік …»
13.00 «Глухарь» Телесериал
14.00 Алматинские истории
14.30 «Зона права»
15.00 Союзмультфильм
15.10 «Репортер» телесериал
15.40 Новости регионов
16.00 «Асыл арман» телехикая
17.00 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.45 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 «Ерлер ел ішінде»
19.45 Мультфильмдер
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 «От первого лица»
20.30 «Язык и время»
20.40 Новости регионов
21.00 «Глухарь» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 «Ауылдастар 2» телехикаясы
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Четверг 21 февраля

07.00 «Разбудильник»
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 «От первого лица»
09.30 Ғалам ғажайыптары
10.00 «КУН»
10.20 Мультфильмдер
10.30 «Ауылдастар 2» телехикаясы
11.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
12.00 «Ғажайыпстанға саяхат» мультфильмдер
12.15 Танымдық бағдарлама «Жүзден жүйрік …»
13.00 «Глухарь» телесериал
14.00 Вернись к началу
14.30 «Вне зоны»
15.00 «Язык и время»
15.10 «Репортер» телесериал
15.40 Новости регионов
16.00 «Асыл арман» телехикая
17.00 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.40 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 «Күн тақырыбы»
19.30 Ғалам ғажайыптары
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 «Вне зоны»
20.40 Новости регионов
21.00 «Глухарь» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 «Ауылдастар 2» телехикаясы
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Пятница 22 февраля

07.00 «Разбудильник»
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 Мультфильм «Спортания»
09.30 Жұмбақ тағдыр
10.00 «КУН»
10.20 «Күн тақырыбы»
10.30 «Ауылдастар 2» телехикаясы
11.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
12.00 «Ғажайыпстанға саяхат» мультфильмдер
12.15 Танымдық бағдарлама «Жүзден жүйрік …»
13.00 «Глухарь» телесериал
14.00 ТОП жарған
14.30 «Вне зоны»
15.00 Союзмультфильм
15.20 Әзіл студио
15.40 Новости регионов
16.00 «Асыл арман» телехикая
17.00 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.45 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 «Құқық аймағы»
19.40 Мультфильмдер
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 «Вне зоны»
20.40 Новости регионов
21.00 «Грач» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 «Ауылдастар 2» телехикаясы
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Суббота 23 февраля

07.00 Музыка арнасы
08.00 Ризамын
08.30 Әзіл студио
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 «Вне зоны»
09.30 Алматинские истории
10.00 «КУН»
10.20 «Құқық аймағы»
10.40 «Звездные талеры». Фильм-сказка (Германия 2011 г.)
12.00 «Шаншар» әзіл-оспақ театры
14.00 Кім күшті? 5-бөлім
15.00 Х/ф «Служебный роман» (Мосфильм 1977 г.)
17.00 Союзмультфильм
17.30 Мастерская уюта
18.00 К/ф «Қарт бойдақ – 2»
20.00 «РТН Подробности»
20.45 Х/ф «Жизнь прекрасна» (США, 2011 г.)
22.40 Әзіл студио
23.00 Жұмбақ тағдыр
23.30 Інжу-маржан

 

Воскресенье 24 февраля

07.00 «Қазақстаным атамекенім!» концерті
09.00 Әзіл студио
09.30 Сыр-перне
10.00 Алматинские истории
10.30 Мастерская уюта
11.00 Союзмультфильм
11.30 «Вне зоны»
12.00 К/ф «Қарт бойдақ – 2»
14.00 Кім күшті? 6-бөлім
15.00 «Красавица и чудовище» фильм-сказка (Германия 2012 г.)
16.45 Обо всем без купюр
17.30 Вернись к началу
18.00 Ғалам ғажайыптары
18.30 Інжу-маржан
19.00 ТОП жарған
19.30 Алматинские истории
20.00 «12 лет рабства» (США 2013 г.)
22.30 Жұмбақ тағдыр
23.00 Сәуле ғұмыр