17 октября 2018 - среда

Акцент

Лисаковское телевидение

Телепрограмма

Воскресенье 14 октября

07.00 Медеу Арынбаев «Айналайын алтыным»
09.00 Әнгіме болсын
09.30 Әзіл студио
10.00 «Маленькие путешествия по родному краю»
10.30 Мастерская уюта
11.00 «Большие люди маленького города»
11.20 Союзмультфильм
12.00 К/ф “ДО+ФА”
14.30 Әзіл студио
15.00 Обо всем без купюр
15.45 Мы Вам расскажем
16.15 Х/ф “Кавказская пленница!” (Россия, 2014 г.)
18.00 Беу, туған жер!
19.00 Ғалам ғажайыптары
19.30 Х/ф «Москва слезам не верит»
22.30 Ризамын
23.00 Музыка арнасы

 

Понедельник 15 октября

07.00 «Разбудильник»
09.00 Алматинские истории
09.30 Әзіл студио
10.00 Ғалам ғажайыптары
10.30 «Ауылдастар» телехикая
11.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
12.00 Музыка арнасы
12.35 Мультфильмдер «АВС Моnsters»
13.00 «Красная королева» Телесериал
14.00 Х/ф «Контракт»
16.00 «Ауылдастар» телехикая
16.30 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.15 Танымдық бағдарлама «Жолың болсын, балақай»
17.40 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
19.00 «Ресми хабар»
19.15 «Тіл және уақыт»
19.50 Мультфильмдер
20.00 «Официальная хроника»
20.15 «Маленькие путешествия по родному краю»
20.30 Мультфильм
20.40 Новости регионов
21.00 «Ликвидация» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 Ризамын
23.00 «Официальная хроника»
23.15 «Ресми хабар»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Вторник 16 октября

07.00 «Разбудильник»
09.00 «Официальная хроника»
09.15 Мультфильм
09.30 Ризамын
10.00 «Ресми хабар»
10.15 «Тіл және уақыт»
10.30 «Ауылдастар» телехикая
11.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
12.00 Үздік әзілдер
12.35 Мультфильмдер «АВС Моnsters»
13.00 «Ликвидация» телесериал
14.00 Союзмультфильм
14.30 Мастерская уюта
15.00 «Репортер» телесериал
15.30 Новости регионов
16.00 «Ауылдастар» телехикая
16.30 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.15 Танымдық бағдарлама «Жолың болсын, балақай»
17.40 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 Әнгіме болсын
19.50 Мультфильмдер
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 «Зона права»
20.40 Новости регионов
21.00 «Ликвидация» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 Әзіл студио
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Среда 17 октября

ПРОФИЛАКТИКА ДО 17.00

17.00 Мультфильм
17.15 Танымдық бағдарлама «Жолың болсын, балақай»
17.40 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 СПОРТТРЕК каз
19.30 «Рухани жаңарту»
19.50 Мультфильмдер
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 «От первого лица»
20.30 «Язык и время»
20.40 Новости регионов
21.00 «Ликвидация» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 Әзіл студио
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Четверг 18 октября

07.00 «Разбудильник»
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 «От первого лица»
09.30 «Рухани жаңарту»
09.50 СПОРТТРЕК каз
10.00 «КУН»
10.20 Мультфильмдер
10.30 «Ауылдастар» телехикая
11.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
12.00 Музыка арнасы
12.35 Мультфильмдер «АВС Моnsters»
13.00 «Ликвидация» телесериал
14.00 «Язык и время»
14.05 Мы Вам расскажем
14.35 Союзмультфильм
15.00 «Репортер» телесериал
15.30 Новости регионов
16.00 «Ауылдастар» телехикая
16.30 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.15 Танымдық бағдарлама «Жолың болсын, балақай»
17.40 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 «Күн тақырыбы»
19.30 Ерлер ел ішінде
19.50 Мультфильмдер
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 «Большие люди маленького города»
20.40 Новости регионов
21.00 «Ликвидация» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 Ризамын
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Пятница 19 октября

07.00 «Разбудильник»
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 Мультфильм
09.30 Ризамын
10.00 «КУН»
10.20 «Күн тақырыбы»
10.30 «Ауылдастар» телехикая
11.00 «Сүлеймен сұлтан» телехикаясы
12.00 Үздік әзілдер
12.35 Мультфильмдер «АВС Моnsters»
13.00 «Ликвидация» телесериал
14.00 «Большие люди маленького города»
14.20 Союзмультфильм
15.00 «Репортер» телесериал
15.30 Новости регионов
16.00 «Ауылдастар» телехикая
16.30 «Өмір иірімі». Деректі драма
17.15 Танымдық бағдарлама «Жолың болсын, балақай»
17.40 Аймақ жаңалықтары
18.00 «Сүлеймен сұлтан»телехикаясы
19.00 «КУН»
19.20 «Құқық аймағы»
19.50 Мультфильмдер
20.00 «ДЕНЬ»
20.20 СПОРТТРЕК Интервью с гендиректором Увильды
20.30 Мультфильм
20.40 Новости регионов
21.00 «Ликвидация» телесериал
22.00 «РТН»
22.30 Әзіл студио
23.00 «ДЕНЬ»
23.20 «КУН»
23.40 Аймақ жаңалықтары

 

Суббота 20 октября

07.00 Музыка арнасы
08.00 Ризамын
08.30 Әзіл студио
09.00 «ДЕНЬ»
09.20 СПОРТТРЕК
09.30 Алматинские истории
10.00 «КУН»
10.20 «Құқық аймағы»
10.40 Союзмультфильм
11.30 РизамынИнтервью с гендиректором Увильды
12.00 «Бақыттымын өзіңмен…»
14.15 Беу, туған жер!
15.00 Х/ф «Любовь и голуби»
16.50 Документальный фильм «Слово, временем востребованное»
17.10 «Маленькие путешествия по родному краю»
17.30 Мастерская уюта
18.00 К/ф “ДО+ФА”
20.00 «РТН Подробности»
20.50 Х/ф «В компании мужчин»
2.40 Әзіл студио
23.00 Сәуле ғұмыр

 

Воскресенье 21 октября

07.00 «Өмірдің өзіндей» Толқын Забирова
09.00 Әнгіме болсын
09.30 Әзіл студио
10.00 «Маленькие путешествия по родному краю»
10.30 Мастерская уюта
11.00 «Большие люди маленького города»
11.20 Союзмультфильм
12.00 К/ф «Мегатой» (Қырғызстан, 2016 ж.)
14.30 Әзіл студио
15.00 Обо всем без купюр
15.45 Алматинские истории
16.15 Х/ф «Афоня»
18.00 Беу, туған жер!
19.00 Ғалам ғажайыптары
19.30 Мы Вам расскажем
20.00 Х/ф «Бой с тенью» (Россия, 2005 г.)
22.30 Ризамын
23.00 Інжу-маржан