08 декабря 2022 - четверг

Акцент

Лисаковское телевидение

Телепрограмма

Понедельник 5 декабря

07.00 «Разбудильник»

09.00 Документальный фильм

09.30 Танымдық бағдарлама

10.00 «Өңірдің абыройлы тұлғалары»

10.30 Деректі фильм

11.00 «Өмір ағымы»

13.00 «Маленькое путешествие по родному краю»

13.30 «Вне зоны»

14.00 «КГБ в смокинге» телесериал

15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»

16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

18.00 Танымдық бағдарлама

18.30 Музыка арнасы

19.00 «Ресми хабар»

19.15 «Тіл және уақыт»

19.45 «Ерлер ел ішінде»

20.00 «Официальная хроника»

20.15 «Большие люди маленького города»

20.30 «Вне зоны»

21.00 «Личное дело капитана Рюмина» телесериал

23.00 «Официальная хроника»

23.15 «Ресми хабар»

23.30 «Тіл және уақыт»

Вторник 6 декабря

07.00 «Разбудильник»

09.00 «Официальная хроника»

09.15 «Большие люди маленького города»

09.30 Танымдық бағдарлама

10:00 «Ресми хабар»

10.15 «Тіл және уақыт»

10.45 «Рухани Жаңарту»

11.00 «Өмір ағымы»

13.00 «Обзор мировых событий»

13.30 «Вне зоны»

14.00 «КГБ в смокинге» телесериал

15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»

16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

18.00 Танымдық бағдарлама

18.30 Музыка арнасы

19.00 «КУН»

19.20 Деректі фильм

20.00 «ДЕНЬ»

20.15 «Обзор мировых событий»

20.30 «Вне зоны»

21.00 «Личное дело капитана Рюмина» телесериал

23.00 «ДЕНЬ»

23.15 «КУН»

23.30 «Ұлы дала мұрасы»

Среда 7 декабря

07.00 «Разбудильник»

09.00 «ДЕНЬ»

09.30 Танымдық бағдарлама

10.00 «КУН»

10.15 Деректі фильм

10.45 «Рухани Жаңарту»

11.00 «Өмір ағымы»

13.00 «Большие люди маленького города»

13.30 «Вне зоны»

14.00 «КГБ в смокинге» телесериал

15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»

16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

18.00 Танымдық бағдарлама

18.30 Музыка арнасы

19.00 «КУН»

19.15 «Ерлер ел ішінде»

19.30 «Маленькое путешествие по родному краю» (каз)

20.00 «ДЕНЬ»

20.15 «От первого лица»

20.45 «Вне зоны»

21.00 «Личное дело капитана Рюмина» телесериал

23.00 «ДЕНЬ»

23.15 «КУН»

23.30 «Ұлы дала мұрасы»

Четверг 8 декабря

07.00 «Разбудильник»

09.00 «ДЕНЬ»

09.30 Танымдық бағдарлама

10.00 «КУН»

10.15 «Ерлер ел ішінде»

10.30 «Маленькое путешествие по родному краю» (каз)

11.00 «Өмір ағымы»

13.00 «От первого лица»

13.30 «Вне зоны»

14.00 «КГБ в смокинге» телесериал

15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»

16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

18.00 Танымдық бағдарлама

18.30 Музыка арнасы

19.00 «КУН»

19.15 «Күн тақырыбы»

19.45 «Рухани Жаңарту»

20.00 «ДЕНЬ»

20.30 «Вне зоны»

21.00 «Личное дело капитана Рюмина» телесериал

23.00 «ДЕНЬ»

23.15 «КУН»

23.30 «Күн тақырыбы»

Пятница 9 декабря

07.00 «Разбудильник»

09.00 «ДЕНЬ»

09.30 Танымдық бағдарлама

10.00 «КУН»

10.20 «Күн тақырыбы»

11.00 «Өмір ағымы»

13.00 «Маленькое путешествие по родному краю»

13.30 «Вне зоны»

14.00 «МyasSAGAn»

14.30 «Күн тақырыбы»

15.00 Шынайы шоу «Сәтті күн»

16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

18.00 Танымдық бағдарлама

18.30 Музыка арнасы

19.00 «КУН»

19.15 Деректі фильм

20.00 «ДЕНЬ»

20.20 «Формула здоровья»

20.30 «Вне зоны»

21.00 «Еленген есім»

22.00 «Своими руками»

23.00 «ДЕНЬ»

23.15 «КУН»

23.30 Деректі фильм

Суббота 10 декабря

07.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

08.30 «Зерде»

09.00 «ДЕНЬ»

09.15 «Формула здоровья»

09.30 «Ғажайыпстанға саяхат» м/ф

10.00 «КУН»

11.00 Документальный фильм

11.30 «Вне зоны»

12.30 «МyasSAGAn»

13.00 «Личное дело капитана Рюмина» телесериал

15.00 «Еленген есім»

16.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

19.30 «МyasSAGAn»

20.00 «Личное дело капитана Рюмина» телесериал

22.00 «Подкасты»

22.30 «Своими руками»

23.00 Телехикаясы

Воскресенье 11 декабря

07.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

08.30 «Зерде»

09.00 «Күлегеш»

09.30 «Большие люди маленького города»

10.00 «Вне зоны»

11.00 Документальный фильм

11.30 «Маленькое путешествие по родному краю»

12:00 «Точка зрения» с Евгением Шибаршиным

12:40 «МyasSAGAn»

13.00 «Личное дело капитана Рюмина» телесериал

15.00 Шынайы шоу «Жүректен жүрекке»

19.30 «МyasSAGAn»

20.00 «Личное дело капитана Рюмина» телесериал

22.00 «Подкасты»

22.30 «Своими руками»

23.00 Телехикаясы